Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hvězdička naděje

Hvězdička nadějeDatum konání:
24.11.2022

Hvězdička naděje.jpg

Skleněné vánoce Chvalovice.jpg

 

Hvězdička naděje - video.mp4

 

Vánoční HVĚZDIČKY NADĚJE pomohou těžce nemocným.

Letos poprvé si můžete ve Znojmě a okolí zakoupit vánoční hvězdy a pomoci tak lidem, kteří potřebuji k záchraně života novou kostní dřeň.

Výtěžek z prodeje Hvězdiček naděje podpoří testování nových dárců kostní dřeně ze Znojemska.

Každý den si v naší republice čtyři lidé vyslechnou diagnózu akutní leukémie.

Pro mnohé z nich je jedinou šancí na život transplantace kostní dřeně od nepříbuzného dárce zapsaného v registru dárců dřeně. 

Jedním z nich, je můj syn Adam, kterému zachránila život právě transplantace kostní dřeně od dárce zapsaného v registru.

Vánoční hvězdy v květináči o průměru 10,5cm  je možné do 5.12. objednávat a platit na webové stránce  https://www.hvezdickanadeje.cz/

Bez předchozího objednání bude možné rostliny zakoupit pouze na akci SKLENĚNÉ VÁNOCE , která se bude konat 3.- 4.12. od 9:00 do 18:00 hodin V Penzionu Daníž ve Chvalovicích.

Platba každého, kdo se do adventního dobročinného projektu zapojí přes internet se objeví na transparentním účtu Nadace pro transplantace kostní dřeně. Objednávat mohou jednotlivci, ale také firmy. Těm může Nadace vystavit Darovací smlouvu nebo potvrzení o daru, které mohou uplatnit v účetnictví. 

Předem objednané Hvězdičky naděje bude možné si vyzvednout 12.12. od 12 do 18 hodin v dolním sále Znojemské Besedy na Masarykově náměstí ve Znojmě.