Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > DOTACE

Pořízení věcných prostředků požární ochrany JSDH Mackovice v roce 2017 

Akce "Pořízení věcných prostředků požární ochrany JSDH Mackovice - zásahová a pracovní výstroj a výzbroj" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Jihomoravského kraje na období 2017-2020.

jihomoravský kraj logo

 

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2019 

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2019.

 LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2020

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2020.

 LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2021

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2021.

 LOGO JMK nové.jpg

Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2021

Akce "Oprava střechy na klubovně a posilovně TJ KOHOUTI MACKOVICE" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2021.

 LOGO JMK nové.jpg