Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > DOTACE

Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2023

Akce "Mobiliář knihovny v Mackovicích" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2023.

LOGO JMK nové.jpg 

Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2023

Akce "Přístřešek u fotbalového hřiště - SO 02" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2023.

LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2023

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2023.

 LOGO JMK nové.jpg

 

Projekt REKONSTRUKCE CHODNÍKŮ PODÉL SILNICE II/397 V OBCI MACKOVICE 2022
Rekonstrukce chodníků Mackovice.jpg

 

Projekt MACKOVICE - KLUBOVNA PRO SPOLKOVOU ČINNOST 2021

MACKOVICE - KLUIBOVNA PRO SPOLKOVOU ČINNOST.jpg

 

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2022

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2022.

 LOGO JMK nové.jpg

 Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2022

Akce "Oprava klubovny a posilovny TJ KOHOUTI MACKOVICE" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2022.

LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2021

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2021.

 LOGO JMK nové.jpg

Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2021

Akce "Oprava střechy na klubovně a posilovně TJ KOHOUTI MACKOVICE" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora rozvoje venkova Jihomoravského kraje pro rok 2021.

LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2020

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2020.

 LOGO JMK nové.jpg

Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice v roce 2019 

Akce "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Mackovice" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora provozu venkovských prodejen v Jihomoravském kraji pro rok 2019.

 LOGO JMK nové.jpg

 

Pořízení věcných prostředků požární ochrany JSDH Mackovice v roce 2017 

Akce "Pořízení věcných prostředků požární ochrany JSDH Mackovice - zásahová a pracovní výstroj a výzbroj" byla realizována za přispění finančních prostředků z dotačního programu Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Jihomoravského kraje na období 2017-2020.

jihomoravský kraj logo