Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Sdělení z obce

Sdělení z obce

ROZBORY PITNÁ VODA

http://www.aquaprojekt.cz/ReferenceVodovody.aspx?detail=5

 

PÁLENÍ KLESTÍ

http://www.firebrno.cz/paleni-klesti

 

PROGRAM ROZVOJE OBCE MACKOVICE 2018 - 2022

Program rozvoje obce Mackovice.pdf

 

OSVĚDČENÍ O ÚSPOŘE EMISÍ

Osvědčení.pdf

 

VAŠE VÝŽIVNÉ.CZ

https://www.vasevyzivne.cz/

 

POLICIE ČR - UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY OBCE

„Policie České republiky informuje a upozorňuje občany, že v pátek (23. srpna 2019) a v sobotu (24. srpna 2019) přijali tři oznámení o porušování domovní svobody na Znojemsku. Došlo k tomu v obcích Horní Dubňany, Rešice a Morašice.

Všechny případy jsou stejné. Do obce přijelo během dne plně obsazené osobní vozidlo. Skupinka troufalých zlodějů zkoušela brát za kliky domů a drze vstupovala dovnitř. Majitelé je přistihli dokonce až v ložnicích, ale ti se pohotově vymlouvali. Naštěstí se jim tentokrát nepodařilo nic odcizit. Není však vyloučeno, že ve svých protiprávních aktivitách budou pokračovat.

Policie proto varuje občany a nabádá k větší obezřetnosti. I když jste doma, vchodové dveře a vstupní vrata do dvorů a průjezdů zamykejte.

Zároveň policie žádá o spolupráci. Jestliže se v naší obci objeví podezřelé vozidlo nebo vás tyto osoby dokonce navštíví, ihned volejte linku 158. Policie okamžitě vyšle nejbližší volnou hlídku a ta vše prověří. Poznačte si registrační značku vozu a snažte si zapamatovat i podobu a zajímavosti k popisu osob. Žádná policie na světě se neobejde bez spolupráce všímavých a ochotných osob, kterým není protiprávní jednání jiných spoluobčanů lhostejné.“